Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

2020-2021 Öğretim Yılı Staj Dersi Uygulaması Hakkında

2020-2021 öğretim yılı staj dersi uygulamasında dikkat edilmesi gereken konular:

Staj başvuru formunun en son okula e posta veya elden ulaştırılma tarihi: 15.06.2021

Staj yapılacak tarih aralığı: 1 Temmuz (başlangıç) -6 Ağustos (bitiş)

Evrakların teslim tarihi : En geç 31 Ağustos

Staj yapılabilecek kurumlar: Gençlik Spor İl ve İlçe müdürlükleri, Spor kulüpleri, kaşesi bulunan spor salonları

Ekte verilen staj başvuru formunun ve staj sicil formlarının ikişer adet çıktıları alınıp size ait tüm bilgiler doldurularak staj yapılacak olan kuruma gidilecektir. Staj başvuru formu, kurum yetkilisi tarafından imzalanacak ve kurum kaşesi basılacaktır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra başvuru formu taranarak okulumuzun e posta adresine en geç 15 Haziran tarihine kadar gönderilecek veya elden teslim edilecektir.

Staj sicil formu da yine size ve kuruma ait bilgiler doldurulduktan sonra kurumda sizden sorumlu yetkili tarafından değerlendirme bölümü doldurularak en geç 31 Ağustos tarihine kadar okulumuza ulaştırılacaktır.

Staj 20 iş günü sürecektir. 15 Temmuz ve Kurban Bayramı tatil olduğu için bu tarihlerde staj yapılmayacaktır. Staj yapılan her gün için bir günlük antrenman planı hazırlanacaktır. Her bir günlük plan kurum yetkilisi tarafından imzalanıp kaşelenecektir.

Staj bitiminde staj başvuru formunun aslı, staj sicil formu, 20 adet günlük planlar Ağustos ayının sonuna kadar elden veya kargo yolu ile okula ulaştırılacaktır.

NOT:

E-Posta adresi: besyo@adu.edu.tr  veya  sbf@adu.edu.tr 

2021/2022 Eğitim Öğretim Yılı STAJ BAŞVURU FORMU'nu indirmek için buraya tıklayınız.