ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Yenipazar Meslek Yüksekokulu

HABERLER / DUYURULAR
Kas
12
MASA TENİSİ TURNUVASI 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Yenipazar MYO’da düzenlenen masa tenisi turnuvası sonuçlandı. Toplam 16 öğrencinin katıldığı turnuvanın final maçında setlerde rakibine 2-0 üstünlük sağlayan Maliye Bölümü öğrencisi Hasan Kaya şampiyon oldu. İşletme Yönetimi Programından Eyüphan Onat ise ikinci oldu.      
Kas
11
YENİPAZAR MYO’DA İŞARET DİLİ VE DİKSİYON KURSU   Yenipazar Meslek Yüksekokulu’nda İşaret Dili ve Diksiyon kursu açıldı. Öğretmenler Gamze Akkanat ve Aydan Ballıoğlu’nun yürüttüğü kurs 21 Ekim 2019 tarihinde başladı. 60 öğrencinin kayıtlandığı İşaret Dili ve Diksiyon kurs 15 Ocak 2020 tarihinde sona erecek.    
Kas
5
SATRANÇ TURNUVASI YENİPAZAR MYO’DA SATRANÇ TURNUVASI 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Yenipazar MYO’da düzenlenen satranç turnuvası sonuçlandı. Toplam 10 öğrencinin katıldığı turnuvanın final maçında rakibine üstünlük sağlayan Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencisi Erdem Gök şampiyon oldu. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programından Eyüp Gülşen ise ikinci oldu.          
Eki
3
Yenipazar Meslek Yüksekokulu’nda Öğrenci Yolu Uygulaması Yenipazar Meslek Yüksekokulu okul bahçesinde ortaya çıkabilecek olası kazaların önüne geçebilmek amacıyla öğrenci yolu uygulaması başlattı. 17 Eylül 2019 tarihinden başlayarak araçlar yalnızca okul girişinde park yeri olarak ayrılan küçük bir bölümü kullanabilecek. Yeni uygulama en çok öğrenciler mutlu etti. Okul bahçesi artık tümüyle bizim diyen öğrenciler Sezen Zambak’ı da unutmadı. Sezen Zambak 16 Eylül 2019 günü Ege Üniversitesi'nin Bornova kampüsünde çiçekleri sulayan traktörün altında kalmış ve hayatını kaybetmişti.