ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Yenipazar Meslek Yüksekokulu

HABERLER / DUYURULAR
Eki
10
İLÇE PROTOKOLÜ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ Yenipazar Meslek Yüksekokulunun ev sahipliği yaptığı tanışma yemeğinde Yenipazar Kaymakamı Bekir YALÇIN, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe eski ve yeni emniyet müdürleri, ilçe tarım müdürü, Yüksekokul Müdürü Prof.Dr.Sezgin DEMİR ve öğretim elemenları bir araya geldi.  
Eki
4
YÜKSEKOKULUMUZ BİR HOCASINI DAHA KAYBETTİ! Yüksekokulumuza 2001-2004 yılları arasında hem idareci hem de öğretim elemanı olarak büyük emekler veren Öğretim Görevlisi İsmail Karataş 3 Ekim 2019 günü vefat etmiştir. Aynı gün İzmir’de toprağa verilen sevgili İsmail hocamızı ailesi,  meslektaşları, öğrencileri ve sevenleri son yolculuğuna uğurladı. Yenipazar MYO olarak sevgili hocamıza rahmet diliyor ailesi, meslektaşları, öğrencileri ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun diyoruz.  
Eki
3
Yenipazar Meslek Yüksekokulu’nda Öğrenci Yolu Uygulaması Yenipazar Meslek Yüksekokulu okul bahçesinde ortaya çıkabilecek olası kazaların önüne geçebilmek amacıyla öğrenci yolu uygulaması başlattı. 17 Eylül 2019 tarihinden başlayarak araçlar yalnızca okul girişinde park yeri olarak ayrılan küçük bir bölümü kullanabilecek. Yeni uygulama en çok öğrenciler mutlu etti. Okul bahçesi artık tümüyle bizim diyen öğrenciler Sezen Zambak’ı da unutmadı. Sezen Zambak 16 Eylül 2019 günü Ege Üniversitesi'nin Bornova kampüsünde çiçekleri sulayan traktörün altında kalmış ve hayatını kaybetmişti.