Çine Meslek Yüksekokulu

Çine Meslek Yüksekokulu

Etkinlikler

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Yüksekokulumuzdan öğrenci taleplerine göre oluşturulan tiyatro, müzik ve halk oyunları gruplarıyla her yıl ADÜ Bahar Şenliklerine katılım olmaktadır. İlaveten Yüksekokulmuz bahçesinde öğrenciler arasında futbol ve basketbol turnuvaları geleneksel düzenlenmektedir. Yine Yüksekokulumuz kantininde fotoğraf sergileri, satranç turnuvası, masa tenisi, bilardo gibi etkinlikler yapılmaktadır. Yüksekokulumuz veya Çine ilçesi koşullarında katılma olanağı olmayan çeşitli aktivitelerde ise öğrenciler Üniversitemiz öğrenci kulüplerine yönlendirilmektedir.
 
Yüksekokulumuzda, her eğitim-öğretim yılında baharda öğrenci pikniği, mezun olan öğrencilere, öğrenci velilerine ve ilçe halkına yönelik olarak dönem sonu mezuniyet partisi düzenlenmektedir.
 
Yüksekokulumuzda zaman zaman öğrencilere yönelik eğitim seminerleri (ISO 22000, Deprem Paneli, Kariyer Günleri vb.) de verilmektedir.
 
Zaman zaman programlara yönelik olarak açılan fuarlar gerek stand açarak gerekse katılımcı olarak ziyaret edilmektedir

Öğrenci Teknik Gezileri (Resimleri Görmek İçin Tıklayınız)

Yüksekokulumuz öğrencilerine yönelik olarak, gerek Aydın' da gerekse şehir dışında faaliyet gösteren çeşitli firmalara teknik geziler düzenlenmektedir. 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
  
 
 
  
 
 
 
  
 
 
 
  
 

Aydın Tarım ve Hayvancılık Fuarı    Halk Oyunları Ekibi

  Deprem PaneliTiyatro Topluluğu