ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Bozdoğan Meslek Yüksekokulu

HABERLER
Mar
13
Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Hastalıktan Ari İşletmeler Eğitim Toplantısı ve Ödül Töreni Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Süleyman AYPAK ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Tayfun ŞAHİN, Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Bozdoğan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 12.03.2019 tarihinde düzenlenen ve Bozdoğan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Hastalıktan Ari İşletmeler Eğitim Toplantısı ve Ödül Törenine katıldılar.         
Mar
13
12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’ u Anma Programı Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Süleyman AYPAK ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Tayfun ŞAHİN, Bozdoğan İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü tarafından 12.03.2019 tarihinde düzenlenen ve Bozdoğan Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 98. Yıldönümü ve Mehmet Akif ERSOY’ u Anma Günü etkinliğine katıldılar.    
Mar
1
Bozdoğan Kaymakamı Sayın Adem CAN’ dan İade-i Ziyaret Bozdoğan Kaymakamı Sayın Adem CAN, 28.02.2019 tarihinde Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Süleyman AYPAK’ ı makamında ziyaret etti.      
Şub
25
15. Bozdoğan Deve Güreşi Şenliği Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Süleyman AYPAK, 24.02.2019 tarihinde düzenlenen 15. Bozdoğan Deve Güreşi Şenliğine katıldı.    
Şub
20
Yüksekokulumuz Yönetiminden Bozdoğan Kaymakamı Sayın Adem CAN' a Ziyaret Yüksekokulumuzda 05.02.2019 tarihinde Müdürlük görevine atanan Doç. Dr. Süleyman AYPAK, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Tayfun ŞAHİN ile Öğr. Gör. Meltem AYDIN ve Yüksekokul Sekreteri Ülkü ALTINDAĞ 19.02.2019 tarihinde Bozdoğan Kaymakamı Sayın Adem CAN’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Süleyman AYPAK, Yüksekokulun son durumu ve ileriye yönelik yapılması planlanan konular hakkında görüşlerini bildirerek fikir alışverişinde bulundu.