ADÜ Menü

Uluslararası Öğrenciler Ofisi
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

2017-2018 YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR

2017-2018 ADÜYÖS (ÇEVRİMİÇİ) SINAV SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR ! ! !

SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlan listesinde adınızın olmaması yerleştirmeye dahil edilmediğiniz anlamına gelir, ilgili açıklama için başvuru ilanını ve yönergeyi inceleyiniz.

Listede adı kırmızı renk ile yazılan adaylar, daha sonra ilan edilecek bir tarihte yapılacak olan özel yetenek sınavına girecekler, sınavda başarı göstermeleri halinde kayıt işlemlerini tamamlayabileceklerdir.

2017-2018 YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.

ÖNEMLİDİR ! ! !

ASİL ADAYLARIN KAYIT TARİHLERİ VE GEREKLİ KAYIT EVRAKI İÇİN LÜTFEN YUKARIDAKİ İLANI DİKKATLE OKUYUNUZ, KAYIT İLE İLGİLİ BÖLÜMLERİ DİKKATLE İNCELEYİNİZ.

ASİL ADAYLARIN İLAN METNİNDE BELİRTİLEN KESİN KAYIT TARİHİNDE, KAYIT YERİNDE EVRAKLARI TAM BİR ŞEKİLDE HAZIR OLMASI GEREKMEKTEDİR.

EKSİK VE YANLIŞ VE YÖNERGELERE AYKIRI EVRAKLA KAYIT YAPILAMAZ.

ÖĞRENİM VİZESİ ALMASI GEREKEN ADAYLAR İÇİN İLGİLİ ELÇİLİK YAZILARI 29 MAYIS - 2 HAZİRAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA BU SAYFADA DUYURULACAKTIR

SADECE TALEP FORMUNU DOLDURMAK ÜZERE, TALEPTE BULUNAN ADAYLARA SINAV SONUÇ BELGESİ TEMİN EDİLECEKTİR. LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTI ÜZERİNDEN TALEBİNİZİ 29 MAYIS 2017-09 HAZİRAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA İLETİNİZ.

BU TARİHLER ARASINDA İLETİLEN TALEPLER İÇİN SINAV SONUÇ BELGELERİ 09-16 HAZİRAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA SADECE BAŞVURAN ADAYLARA TEMİN EDİLECEKTİR.

Talep Formunu doldurduğunuz için teşekkürler. Çoğu adayın sınav sonuç belgesi email adresine gönderilmiştir. Bu hafta, yukarıda belirtildiği üzere, geçen hafta talepte bulunanlara gönderilmeye devam edilecektir.

LÜTFEN DİKKAT ! ! !

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ SEÇME KOMİYONU, ÜNİVERSİTEMİZİN YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİLERİN BAŞVURU VE KAYIT KABUL YÖNERGESİNİN 7. MADDESİNİN 3. BENDİNE DAYANARAK (yönerge için tıklayınız) YEDEK ÖĞRENCİ İLAN ETMEMEYE KARAR VERMİŞTİR.

LÜTFEN YUKARIDAKİ AÇIKLAMAYI DİKKATE ALARAK BİRİMİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

BU HUSUSTA TELEFONDA BİLGİ VERİLMEYECEKTİR.