Ziraat Fakültesi

Ziraat Fakültesi

REVİR

REVİR (TEL: 1016)

Fakültemiz bünyesinde öğrencilerimiz ve personelimizin  sağlık hizmetlerinin görülmesi amacı ile hemşirelik  hizmetleri mevucttur.

ADÜ Güney yerleşkesinde  Ziraat Fakültesi Dekanlık Binası 1.katta bir adet revir bulunmaktadır.  Revir  hafta içi her gün 8:30 - 17:00  saatleri arasında hizmet vermektedir.  Hemşire Mebrule CAMUZ tarafından hemşirelik ve koordinatörlük hizmeti yürütülmektedir.

Revirde; Fakültemiz içerisinde herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşan öğrenci ve personelimize ücretsiz olarak  ilk bakım hizmeti, küçük müdahaleler, pansuman, enjeksiyon (reçete ile) tansiyon-ateş ölçümü, kan şekeri ölçümü, müşahade hizmetleri verilmektedir. Gerekli görüldüğü taktirde, ileri tetkik ve tedavileri için en yakın hastanelere yönlendirme yapılmaktadır. Mesai harici acil durumlarda 112 Acil Yardımı arayabilirsiniz. 

 Fakültemiz ile ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi arasında  öğrencilerimiz, çalışanlarımız ve yakınları  için  koordinatörlük sistemi oluşturulmuştur. ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesinde muayene olmak istediğinizde Hemşire .......................'a müracaat edebilirsiniz. 

 

Ziraat Fakültesi Dekanlık Binası 1.Kat

Hemşire:

Telefon :1016