Mühendislik Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Temsilciler ve Koordinatörlükler

Dr. Öğr. Üyesi Mahmut SİNECEN Senatör
Doç. Dr. Fatih Mehmet YILMAZ Üniversite Akademik Teşvik Komisyon Üyesi
Arş. Gör. Dr. Hilmi Saygın SUCUOĞLU Fakülte Spor Temsilcisi
Arş. Gör. Aslı YILDIRIM VARDİN Fakülte Kültür Temsilcisi
Arş. Gör. Salih VARDİN Fakülte Araştırma Görevlisi Temsilcisi
Bülent DEMİR Fakülte Öğrenci Temsilcisi

Değişim Programları Koordinatörleri

Erasmus Değişim Programı
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Başak ÖZTÜRK ÖZERAY Fakülte Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Adem ÖZÇELİK Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Başak ÖZTÜRK ÖZERAY İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Mohamed KURDI Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Münevver Mine ÖZYETKİN Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Aslı ZUNGUR BASTIOĞLU Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Farabi Değişim Programı
Dr. Öğr. Üyesi Münevver Mine ÖZYETKİN Fakülte Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Adem ÖZÇELİK Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Başak ÖZTÜRK ÖZERAY İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ABACI Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Münevver Mine ÖZYETKİN Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Selda BULCA Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Mevlana Değişim Programı
Dr. Öğr. Üyesi Sinan GÜÇLÜER Fakülte Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Gözde Başak ÖZTÜRK ÖZERAY İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin ABACI Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Münevver Mine ÖZYETKİN Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Selda BULCA Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Dr. Öğr. Üyesi Sinan GÜÇLÜER Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü

Çalışma Grupları

Ders Programı Koordinatörleri
Dr. Öğr. Üyesi Turgay ERAY Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr.Aslı ZUNGUR BASTIOĞLU Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Fatih AKKOYUN Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Mehmet Metin MUTLU İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Önem YILDIZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Gözde ALP Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Sınav Programı Koordinatörleri
Dr. Öğr. Üyesi Turgay ERAY Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Gözde ALP Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Önem YILDIZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Özlem ERDOĞDU Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Çift Anadal Programı Öğrenci Danışmanlık Koordinatörleri
Dr. Öğr. Üyesi Turgay ERAY Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Adem ÜKTE Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Aslı ZUNGUR BASTIOĞLU Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Hilmi Saygın SUCUOĞLU Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Mehmet Metin MUTLU İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Merve Nur AKTAN Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Mezuniyet Töreni Koordinatörleri
Arş. Gör. Dr. Hilmi Saygın SUCUOĞLU Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Burak KAYA Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dilara KONUK TAKMA Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. İsmail YARİÇİ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Yunus GÜNER İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Bölümlerin Laboratuvar Koordinatörleri
Doç. Dr. Mehmet Fatih YILMAZ Gıda Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Dr. Adem ÜKTE Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Merve NUR AKTAN Bilgisayar Laboratuvar Salonu Koordinatörü
Arş. Gör. Salih VARDİN Makine Mühendisliği Bölümü Koordinatörü
Arş. Gör. Yunus GÜNER İnşaat Mühendisliği Bölümü Koordinatörü