Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Tıp Fakültesi

Tıp Fakültesi

TUS Deneme sınavı için başvurular

PAÜ TUS Deneme sınavı için başvurular 01 Ocak 2023 tarihinden itibaren başlayacak olup 31 Ocak 2023’e kadar devam edecektir.

Başvuru ücreti 10 TL’dir ve IBAN: TR 82 0001 2001 4630 0006 0002 64 no’lu hesap numarasına (Hesap adı: Pamukkale Üniversitesi strateji gel. Dai. Bşk. Muh. Hizm, Banka adı: Halk bankası, Şube adı: Pamukkale Denizli şubesi) yatırılacaktır.

Başvuran öğrencilerin; ad soyad, üniversite adı, dönem bilgisi, iletişim bilgileri (telefon numarası, mail adresi) ve başvuru ücreti makbuzlarını abdio@pau.edu.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

Sınav 10 Şubat 2023 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp fakültesi, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp fakültelerinde yapılacak olup, sınav sonuçları üzerinden, öğrencilerimiz kendi dönemleri içerisindeki başarısını, sınava giren tüm öğrenciler içerisindeki başarısını, geçmiş sınavlara göre başarı durumundaki değişimini, anabilim dalı ve konulara göre doğru ve yanlış yanıtlama durumlarını düzenli olarak takip edebileceklerdir.

 

Not: Sınav salonları ve saatleri başvurular tamamlandıktan sonra ilgili fakültelerin dekanlıkları tarafından duyurulacaktır.