Eğitim Fakültesi

Eğitim Fakültesi

Koordinatörlük Çözüm Merkezi

Fakülte Koordinatörlük Çözüm Merkezi

 
Hakkında
 
Fakülte Koordinatörlük Çözüm Merkezi’nin amacı; eğitim fakültemizde sunulan hizmetlerin kalitesinde sürekliliği sağlamak ve ortaya çıkan istek, görüş, öneri, sorun ve şikâyetlerde anında destek olabilmek için hizmet vermektir. Öğrencilerimiz sınıflardaki bilişim alt yapısından, temizlik hizmetlerine, havalandırma-ısınma gibi konulardan, akademik konulara değin fakültemize ilişkin tüm soru ve sorunlarını Fakülte Koordinatörlük Çözüm Merkezi’ne iletebilirler.
 
Fakülte Koordinatörlük Çözüm Merkezi’nin hedefi; birime başvuranların talep ve şikâyetlerini en kısa sürede çözüme ulaştırarak ve konu hakkında bilgilendirme yaparak ADÜ Eğitim Fakültesi’nde sunulan hizmetlerin memnuniyet derecesini arttırmaktır. 
 
Fakülte Koordinatörlük Çözüm Merkezi ile yapılan tüm görüşmeler, hizmet kalite standartları ve iletişim güvenliği nedeniyle kayıt altına alınmaktadır. 
 
E-posta: efkoordinatorluk@adu.edu.tr
 
Sistem nasıl işlemektedir?
 
1. Adım: Sizlere daha hızlı yardımcı olabilmemiz için öğrencilerimizin hem kendileriyle (Adınız-Soyadınız, Bölümünüz, Sınıfınız, Öğrenci Numaranız, Cep Telefonu Numaranız) hem de yaşadıkları sorunla ilgili mümkün olduğunca ayrıntılı bilgi vererek e-posta metnini oluşturmaları,
 
2. Adım: E-postanın efkoordinatorluk@adu.edu.tr adresine gönderilmesi,
 
3. Adım: Eğitim Fakültesi Dekanlık Birimi’nde sorumlu personel tarafından çözüm konusunda inceleme ve irdeleme yapılarak, öğrenciye yazılı olarak e-posta üzerinden cevap verilmesi. Gerektiğinde telefonla iletişim kurularak acil bilgi akışının sağlanması.