ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Devlet Konservatuvarı

Üniversite Haber Merkezi
12
12
Üniversitemiz Etkinlik Sayılarındaki Artış Dikkat Çekiyor Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Kültür Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesindeki Atatürk Kongre Merkezi’nde öğrenci topluluklarımız, akademik birimlerimiz, il müdürlükleri ve sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen etkinlik sayılarında ulaşılan rakamlar göz doldurdu.
12
12
Online Oyun ve Medya Bağımlılığı Semineri Düzenlendi Üniversitemiz Köşk Meslek Yüksekokulu (MYO) tarafından, 10 Aralık 2019 tarihinde ‘Online Oyun ve Medya Bağımlılığı Semineri’ düzenlendi.
12
12
Maskesiz Gülücükler Topluluğu Farkındalık Yaratıyor Üniversitemiz Maskesiz Gülücükler Topluluğu yürüttükleri çalışmalar ile kanser hastaları için farkındalık yaratmaya devam ediyor. Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık amacıyla 'Gözündeki Maskeyi Çıkar Lösemiyi Fark Et' ve 'Lösemi Değil İyilik Bulaşıcıdır' diyerek maske etkinliğini gerçekleştiren topluluk, 7 Aralık 2019 tarihinde lösemili çocuklar için onların kullanabildiği özel iplerden atkılar, bereler, oyuncaklar ördü.
11
12
‘Askıda Yemek’ ve ‘ADVAK Bursu’ ile Eğitime Tam Destek Üniversitemizde Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in talimatıyla 2 yeni uygulama başlatıldı. İhtiyaç sahibi başarılı öğrencilerimiz, ‘Askıda Yemek’ ve ‘ADVAK Öğrenci Destek Bursu’ uygulamalarıyla yemekhanelerimizde hem ücretsiz yemek yiyecek hem de öğrencilikleri boyunca burs ile öğrenim hayatlarını sürdürebilecek.