ADÜ Menü

Fen Edebiyat Fakültesi
Tarih Bölümü

Bölüm Başkanları

BÖLÜM BAŞKANLARIMIZ
 

 

Dr. Öğr. Üye. Mehmet BAŞARAN :15.06.2000 - 11.11.2002
Prof. Dr. Serap YILMAZ                  :11.11.2002 - 25.09.2007
Dr. Öğr. Üye. Mehmet BAŞARAN : 25.09.2007 - 08.10.2008 (Vekaleten)
Dr. Öğr. Üye. Mehmet BAŞARAN : 08.10.2008 - 11 01.2011
Dr. Öğr. Üye. Hüseyin ÜRETEN : 11.01.2011 - 11.07.2011(Vekaleten)
Dr. Öğr. Üye. Mehmet BAŞARAN : 11.07.2011 - 09.10.2013
Doç. Dr. Hüseyin ÜRETEN : 09.10.2013 - 27.07.2015
Doç. Dr. Tanju DEMİR : 27.07.2015 - 24.08.2015 (Vekâleten)
Doç. Dr. Tanju DEMİR : 24.08.2015 - 30. 05.2016
Prof. Dr. Hüseyin ÜRETEN : 30.05.2016 - 30.05.2019
Prof. Dr. Tanju DEMİR : 31.05.2019 - 
 

 

Prof. Dr. Serap YILMAZ

(11.11.2002 - 25.09.2007)

 

 

Prof. Dr. Tanju DEMİR

(24.08.2015- 30.05.2016)

(31.05.2019 - .....)

 

Prof. Dr. Hüseyin ÜRETEN

(30.05.2016 - 30. 05. 2019)