ADÜ Menü

T.C. Adnan Menderes Üniversitesi
Tarımsal Biyoteknoloji ve Gıda Güvenliği Uygulama ve Araştırma Merkezi

Üniversite Haber Merkezi
05
12
Öğretim Üyemizin Projesine TÜSEB’den Destek Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdal Öğüt’ün yürütücülüğündeki proje, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) Araştırma ve Geliştirme Projelerini Destekleme Programı B Grubu AR-GE Projeleri kapsamında desteklenmeye hak kazandı.
05
12
Öğretim Üyemiz, Türkçe ve Türk Kültürü Dersi Öğretim Programı Çalıştayı’na Katıldı T.C. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten tarafından düzenlenen ve kendisinin de katıldığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğünce yürütülen Türkçe ve Türk Kültürü Dersi Öğretim Programı Çalıştayı’na Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bilge Bağcı Ayrancı da davet edilerek katıldı.
05
12
‘Çoklu Zorluk Yaşayan Ailelerin Güçlendirilmesi’ Adlı Projenin Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Didem Aydoğan’ın yürütücülüğünü yaptığı TÜBİTAK ARDEB 1001 programı tarafından desteklenen ‘Çoklu Zorluk Yaşayan Ailelerin Güçlendirilmesi: Aile Yılmazlığına Yönelik İşbirlikçi Araştırma Örneği" başlıklı projenin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı, 1 Aralık 2023 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Aydın Bey Salonu'nda gerçekleşti.
29
11
Üniversitemizde ‘Prematüre Bebeklerin Gelişimsel Desteklenmesi Paneli’ Düzenlendi Üniversitemiz Hemşirelik Fakültesi Bilimsel Etkinlik Düzenleme ve Sürekli Eğitim Komisyonu tarafından düzenlenen Prematüre Bebeklerin Gelişimsel Desteklenmesi Paneli, 29 Kasım 2023 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Aydın Bey Salonu’nda gerçekleşti.