ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Romanlar Uygulama Ve Araştırma Merkezi

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ROMANLAR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ DAYANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

   

     Adnan Menderes Üniversitesi Romanlar Uygulama ve Araştırma Merkezi Dayanışma Toplantısı 12 Haziran 2015 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi Miletos salonunda gerçekleşti.


     Toplantıya; Adnan Menderes Üniversitesi Romanlar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz, Aydın Romanlar Federasyonu Başkanı Abdül Aydeniz, Aydın Romanlar Federasyonu Başkan Yardımcısı Erdoğan Yanan, Aydın Romanlar Federasyonu Üyesi Ercan Umurhan, Gökçen Sancar, Aydın Romanlar Federasyonu Sekreteri Duygu Yanar Babadağ, Romanlar Uygulama ve Araştırma Merkezi Danışmanı Yasemin Uslu, Nazilli Romanlar Derneği Başkanı Doğan Argın, Aydın Roman Müzisyenler Derneği Başkan Yardımcısı Bülent Çiğ, Aydın Roman Çağdaş Kadınlar Derneği Başkanı Necla Yanar, Didim Romanlar Derneği Başkanı Metin Çakır, Didim Romanlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Şemsi, Didim Romanlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin Çakır, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Görevlisi Ayşe Taş katıldı.


     Adnan Menderes Üniversitesi Romanlar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. E. Didem Evci Kiraz ilk olarak Merkez Tanıtım sunumunu gerçekleştirdi. Sunumunda; Merkez Yönetimi, Adnan Menderes Üniversitesi Romanlar Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği, Merkezin amacı, Merkezin faaliyet alanları, Merkezin Yönetim Organları ve Çalışma Grupları, Danışma Kurulunun Görevleri, Çalışma Gruplarının Görevleri, Romanlar Uygulama ve Araştırma Merkezi Brifing Dosyası, Kazanç ve Beklentiler hakkında bilgi verdi ve katılımcıların fikir ve önerilerini aldı.
Toplantı; katılımcıların belirlediği ihtiyaçların aktarılması ve fotoğraf çekimiyle son buldu.