ADÜ Menü

Veteriner Fakültesi
Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı

Üniversite Haber Merkezi
30
11
Rektörümüz Baş Başa Programına Katıldı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, 29 Kasım 2021 tarihinde TVDEN Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Emin Aydın'ın sunduğu Baş Başa adlı programa katıldı.
30
11
Gençlik ve Spor Bakanının katıldığı Üniversiteler Koordinasyon Toplantısı’nda Üniversitemiz Temsil Edildi Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Burçin Ölçücü, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanlığı tarafından hazırlanan ve Gaziantep Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı “Üniversiteler Koordinasyon Toplantısı”nda Üniversitemizi temsil etti.
30
11
Üniversitemiz Adım Üniversiteleri Rektörler ve İdari Grup Toplantısında Yer Aldı Üniversitemiz Genel Sekreter V. Doç. Dr. İbrahim Gökdaş, daire başkanları ve şube müdürleri 25-27 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Sağlık Bilimleri Üniversitesi Koordinatörlüğünde, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Adım Üniversiteleri Rektörler ve İdari Grup Toplantısı’nda Üniversitemizi temsil etti.
29
11
Kadına Yönelik Şiddet ve Toplumsal Farkındalık Paneli Düzenlendi Üniversitemiz Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü iş birliğinde 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında “Kadına Yönelik Şiddet ve Toplumsal Farkındalık” isimli panel, Google meet platformu üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleşti.