ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

HABERLER / DUYURULAR
Şub
26
DÜŞLE, GERÇEK OLSUN PROJESİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR 23 Şubat 2018 Cuma günü Nazilli Belediyesinin tahsis etmiş olduğu araç ile Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO ve Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrencilerinden oluşan 59 kişilik ekip NSHMYO Özel Kalemi Müzehher GÜNYOL eşliğinde Yazırlı, Kırcaklı ve Dualar köylerini gezdi. Gezi esnasında köylerde bulunan 11 engelli ve 116 yaşlı vatandaşımız ziyaret edilirken, Yazırlı Köyünde ikamet eden, Beşiktaş terör saldırısı sonucu gazi olan Süleyman YILMAZ' da ziyaret edildi.   FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN.  
Oca
26
ALZHEIMER MERKEZİ ZİYARETİ        24 Ocak 2018 Çarşamba günü Düşle, Gerçek Olsun projesine gönüllü olarak katılan Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrencileri ile birlikte Dr. Rıza ARPAZ Nazilli Alzheimer Merkezini ziyaret ettik.        Merkez sorumlu hemşiresi Şükran KOCABAŞ tarafından öğrencilere merkez çalışmaları ve Alzheimer hastalığı hakkında bilgilendirmeler. yapıldı. Öğrenciler hastaların tansiyon ölçümlerini gerçekleştirdi. Yaşlılarla doyasıya sohbet eden gençler ardından fiziksel aktivite saatinde yaşlılarla birlikte yöresel oyunlar oynayıp dans etti.        Alzheimer Merkezinin tüm çalışanlarına bizi ağırladıkları için sonsuz teşekkür ederiz.  
Oca
23
APAKLAR VE ÇATAK GEZİSİ        "Düşle, Gerçek Olsun" ekibi 19 Ocak 2018 Cuma günü Nazilli Belediyesinin tahsis etmiş olduğu araçla Apaklar ve Çatak köyünde yaşayan engelli ve yaşlıları ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından ekibimiz Yukarıörencikte yapılan açılışa katıldı.  
Oca
23
"DÜŞLE, GERÇEK OLSUN" EKİBİNİN AYMELEK DERNEĞİ ZİYARETİ        16 Ocak 2018 Salı günü Kuyucak Belediye Başkanı Sayın Metin ERTÜRK tarafından tahsis edilen araç ile Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Üniversitemiz Yabancı Uyruklu Öğrencilerinin de katıldığı Aymelek Derneği Gündüz Bakım Evi ziyareti gerçekleştirildi.        Ziyaret esnasında Nazilli Haluk Alıcık Huzurevi sakinlerinden Gülşen DEMİRBEK tarafından hediye edilen tekerlekli sandalye ve tablolar dernek yöneticilerine teslim edildi. Dernek başkanı Sayın Yurdagül ALTINBAŞ tarafından  derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve projemizin ayrıntıları görüşülürken gündüz bakım evinde bulunan yaşlılar ile güzel vakitler geçirildi.        Bizleri ağırlayan Dernek Başkanı Yurdagül ALTINBAŞ ve tüm Aymelek Derneği çalışanlarına teşekkür ederiz.  
Oca
23
NAZİLLİ HALUK ALICIK HUZUREVİNE ZİYARET        05 Ocak 2018 Cuma günü Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.Çağrı KÖROĞLU, Müdür Yardımcıları Öğr.Gör.Dr. Hüseyin Önlem ERSÖZ, Öğr.Gör.Aslı ÇAYAN, Özel Kalem Müzehher GÜNYOL, Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrencileri ve Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrencileri eşliğinde Nazilli Haluk Alıcık Huzuevini Ziyaret etti.        Öğrencilerimiz, Huzuevi sakinleri ile doyasıya sohbet ederken; huzurevi sakinlerinden Gülşen DEMİRBEK; Yüksekokulumuza, elleri ile yapmış olduğu 2 adet puzzle tablo, Aymelek Derneğine ise kendi imkanları ile almış olduğu 1 adet tekerlekli sandalye ve 2 adet kendi yapmış olduğu puzzle tabloyu hediye etti.        Huzurevi Müdürü ve Huzurevi Sakinleri ile çektirilen fotoğrafların ardından ziyaret sona erdi.