ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
Didim Meslek Yüksekokulu

Duyurular/Haberler
Mar
27
Ara Sınav Programı Açıklandı Aşçılık  Turizm ve Otel İşletmeciliği Turizm ve Seyahat Hizmetleri  
Mar
23
Kariyer Günleri Sona Erdi Yüksekokulumuz ’da düzenlenen Kariyer Günleri, bu yılda çok sayıda otel ve seyahat acentasını öğrencilerle buluşturdu. 20 Şubat -10 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenen Kariyer Günleri’ne Bodrum ve Didim’de hizmet veren , Hilton Bodrum Türkbükü Resort&Spa, Mandarin Oriental Bodrum, Voyage Hotel Torba, Voyage Hotel Bodrum, Hapimag Resort Sea Garden, Titanic Deluxe Bodrum, Canyon Ranch Wellness Resort at Kaplankaya, Kempisnki Hotel Barbaros Bay, Aquasis De Luxe Resort&Spa Hotel Didim, Caresse a Luxury Collection Resort&Sapa Bodrum ile Jolly Tur ve ETS Tur seyahat acentaları katıldı. Otel yetkilileri, yaptıkları sunumların ardından staj ve iş başvurusu yapan öğrencilerle görüşmeler yaptılar. Başvurusu kabul edilen öğrenciler, bu otellerde stajyer ya da personel olma fırsatı bulacaklar.     
Mar
21
Kaşopita Yemeğinin Tanıtımını Yaptık 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Didim Kent Konseyinin düzenlediği etkinlikte, Kaşopita yemeğinin tanıtımını yaptık. Etkinliğe, Didim MYO Müdür Yardımcısı Okt. Metin Polat, Öğr. Gör. Osman Çulha , Öğr. Gör. Aytekin Kalkan ve öğrenciler katıldı.  
Mar
21
Yöresel Gastronomi Festivaline Katıldık Pamukkale Üniversitesi Gastronomi Topluluğu’nun organizasyonuyla Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞKAPON) ve Denizli Aşçılar ve Pastacılar Derneği’nin işbirliği ile 10 Mart 2017 tarihinde "Yöresel Gastronomi Festivali" düzenlendi. Festivale, Yüksekokulumuzu temsilen Didim MYO Müdür Yardımcısı Okt. Metin Polat, Öğr. Gör. Osman Çulha, Öğr. Gör. Aytekin Kalkan ve Aşçılık Programı öğrencileri katıldı.  
Şub
23
''Bakanlığımızda Staj Yapmak İsteyen Yüksek Öğretim Kurumu Öğrencilerine Duyuru''  
Üniversite Haber Merkezi