ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ

HABERLER / DUYURULAR
Mar
26
"Serçin Yılan Balığı Şenliği Bisiklet ve Yürüyüş Parkurları" Etkinliği Söke İşletme Fakültesi Doğa Topluluğunun düzenlediği, fakültemiz öğrencilerin de bisikletleriyle katıldığı "Serçin Yılan Balığı Şenliği Bisiklet ve Yürüyüş Parkurları" etkinliği 26.03.2017 tarihinde gerçekleştirildi. Söke Belediye Binasının Önünden bisikletleriyle Serçin'e doğru pedallayan bisikletçiler Yılan Balığı Şenliğine Katıldılar. Serçin'de mola vererek yılan balığını tadımlayan öğrencilerimiz bisikletleriyle Söke Merkeze geri dönderek programı sonlandırdılar.  
Mar
24
"1. Liderlik Yönetim İnsan Kaynakları Paneli" Söke İşletme Fakültesinde 24.03.2017 tarihinde "1. Liderlik Yönetim İnsan Kaynakları" paneli gerçekleştirildi. İnsan Kaynakları Bölümünün organizasyonu ve Söke Ticaret Odasının desteği ile gerçekleşen bu etkinlikte; Novada Outlet AVM Müdürü Hakkı Bacaksız, ADL Söke Mağaza Müdürü Uğur Öz, Kipa Söke Mağaza Müdürü Tuncay Noyan ve Kipa Söke İnsan Kaynakları Yöneticisi Yalçın Gacar konuşmacı olarak yer aldılar. İş hayatında başarılı olabilmek ve rakiplerden farklılaşmak amacıyla liderlik ve motivasyon konularından ve etkili yönetim şekillerinden bahsedilen bu etkinlikte öğrenciler çalışma hayatından sunulan kesitler ile yöneticiliğe olan bakışlarını ve anlayışlarını tazelediler.    
Mar
17
"Oku Bırak" Etkinliği Söke İşletme Fakültesinde 17.03.2017 tarihinde "Oku Bırak" etkinliğinin başlangıcı gerçekleştirildi. Prof. Dr. Neval Genç'in katılımı ile gerçekleşen etkinlikte bahçe kütüphanesinin açılışı gerçekleşti. Etkinlik süpriz dans gösterileri ile devam etti. Bu proje ile Söke İşletme Fakültesindeki öğrenciler okudukları kitapları diğer öğrenciler ile paylaşabilecek ve başka öğrencilerin paylaştığı kitapları da okuma amacıyla devralabilecekler.  
Mar
16
"Kariyerimizi Şekillendirelim" Etkinliği Söke İşletme Fakültesinde 16.03.2017 tarihinde "Kariyerinizi Şekillendirelim" isimli etkinlik gerçekleştirildi.  İşkur Eski Personeli Orhan Irk'ın konuşmacı olduğu bu etkinlikte meslek seçimleri, kadro alımları ve kurum sınavları gibi konular görüşüldü. Etkinliğin sonunda öğrenciler geleceklerine dair gerçekçi ve somut fikirler edinebilme imkanı buldular.. ORHAN IRK İLE "KARİYERİMİZİ ŞEKİLLENDİRELİM" ETKİNLİĞİNDEN KARELER..  
Mar
15
"Gençlerin Girişimcilik ve Yatırımcılık Adımları" Etkinliği Söke İşletme Fakültesinde 15.03.2017 tarihinde "Gençlerin Girişimcilik ve Yatırımcılık Adımları" isimli etkinlik gerçekleştirildi.  Hayri Demir İnşaat Taahhüt Gayrimenkul Danışmanlığı ve Turizm Otel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Demir'in konuşmacı olduğu bu etkinlikte girişim ve yatırım konuları görüşüldü.  Sektörün içinden gelen bir girişimci olan Hayri Demir'in mesleki tecrübeleri ışığında öğrenciler akıllı girişimciliğe ve paralarının değerlendirilmesine özendirildi.    
Üniversite Haber Merkezi