ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ

HABERLER / DUYURULAR
Haz
29
Söke İşletme Fakültesi Priene Uluslararası Sosyal Bilimler Dergisi Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi Priene Uluslararası Sosyal Bilimler Dergisi ilk sayısı ile yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Akademik hayat içerisinde kendisine önemli bir alan bulacağına inancımız tam olan dergimizin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Genç bir üniversitenin çok daha genç bir fakültesi bünyesinde dinamik bir kadro ile çıkartılan dergimiz çoğunlukla İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe, Finans, İktisat Tarihi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Lojistik, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Sosyoloji gibi alanlardaki yayınlara öncelik verecektir. Bununla birlikte bu alanlarla ilintili yayınlar da dergimizin kapsama alanı içerisinde yer almaktadır. Uluslararası ve Hakemli statüde taranmayı hedefleyen Söke İşletme Fakültesi Priene Uluslararası Sosyal Bilimler Dergimizin ilk sayısı beş adet makale ile yayın hayatına başlamıştır. Yılda iki kez Haziran ve Aralık dönemlerinde yayınlanacak dergimizin bu ilk sayısına makaleleri ile katkı sağlayan yazarlarımıza, değerlendirme sürecini yürüten hakemlerimize, editoryal süreçte yer alarak her aşamada emek sarfeden dergi kadromuza ve sekreteryamıza teşekkür ediyoruz. Sonraki aşamalarda da gerek yazar olarak gerek hakem olarak hocalarımızın katkılarını bekliyoruz. Söke İşletme Fakültesi Priene Uluslararası Sosyal Bilimler Dergisi camiamıza hayırlı olsun… Prof.Dr. Fatma Neval GENÇ Editör  
Haz
7
Adü Söke İşletme Fakültesinde Öğrencilere İftar Yemeği 06.06.2017 tarihinde ADÜ Söke İşletme Fakültesi bahçesinde 600’ü aşkın öğrencimize iftar yemeği verildi.Öztürk ve Akkaya Aileleri , Yaman Öğrenci Yurdunun ve Söke Belediyesinin katkılarıyla gerçekleşen iftarda Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Fatma Neval Genç, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran,Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay,Söke Genç İşadamları Derneği (SÖGİAD) Başkanı Bilal Ülker,Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Behlül Er,Toplu Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve Söke Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı.İftar yemeğimize katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.  
Haz
14
Takı Tasarımı Kursu ADÜ Söke İşletme Fakültesi Binasında Söke Belediyesi ve Söke Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan ücretsiz, halka açık kursların ilki olan takı tasarımı kursu başlamıştır.  
Haz
14
Haydi Çocuklar Yaz Okuluna ADÜ Söke İşletme Fakültesi Binasında Söke Belediyesi ve Söke Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan ücretsiz, çocuklara yönelik kurslar Temmuz ayı içinde başlayacaktır. Başvurularınız için bedesten kurs merkezinden bilgi alabilirsiniz.  
May
12
Söke İşletme Fakültesi Bisiklet Topluluğunun İlk Etkinliği-Kemal Paşa Mahallesi ve Söke Turu Söke İşletme Fakültesi Bisiklet Topluluğunun İlk Etkinliği-Kemal Paşa Mahallesi ve Söke Turu