ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ

HABERLER / DUYURULAR
Haz
7
Adü Söke İşletme Fakültesinde Öğrencilere İftar Yemeği 06.06.2017 tarihinde ADÜ Söke İşletme Fakültesi bahçesinde 600’ü aşkın öğrencimize iftar yemeği verildi.Öztürk ve Akkaya Aileleri , Yaman Öğrenci Yurdunun ve Söke Belediyesinin katkılarıyla gerçekleşen iftarda Söke İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Fatma Neval Genç, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran,Söke Ticaret Odası Başkanı Haluk Kutlay,Söke Genç İşadamları Derneği (SÖGİAD) Başkanı Bilal Ülker,Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Behlül Er,Toplu Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve Söke Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı.İftar yemeğimize katkı sağlayan ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.  
Haz
14
Takı Tasarımı Kursu ADÜ Söke İşletme Fakültesi Binasında Söke Belediyesi ve Söke Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan ücretsiz, halka açık kursların ilki olan takı tasarımı kursu başlamıştır.  
Haz
14
Haydi Çocuklar Yaz Okuluna ADÜ Söke İşletme Fakültesi Binasında Söke Belediyesi ve Söke Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açılan ücretsiz, çocuklara yönelik kurslar Temmuz ayı içinde başlayacaktır. Başvurularınız için bedesten kurs merkezinden bilgi alabilirsiniz.  
May
17
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamamız ADÜ Söke Işletme Fakültesi Girişimcilik Toplulugumuzun hazirladigi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramından Kareler...  
May
12
Söke İşletme Fakültesi Bisiklet Topluluğunun İlk Etkinliği-Kemal Paşa Mahallesi ve Söke Turu Söke İşletme Fakültesi Bisiklet Topluluğunun İlk Etkinliği-Kemal Paşa Mahallesi ve Söke Turu