ADÜ Menü

Adnan Menderes Üniversitesi
SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ

HABERLER / DUYURULAR
Eki
16
ADÜ Söke İşletme Fakültesi Sağlığa Pedal Çeviriyor ADÜ SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ SAĞLIĞA PEDAL ÇEVİRİYOR Sağlık Bakanlığı tarafından fakültemize gönderilen 40 adet bisiklet, ADÜ Söke İşletme Fakültesi idari personeli ve öğrencilere dağıtıldı. ADÜ Söke İşletme Fakültesi bahçesinde düzenlenen etkinlikte Söke İşletme Fakültesi Dekan v. Prof. Dr. F. Neval GENÇ, sağlıklı yaşam, hareketlilik ve bisikletin önemine dikkat çekti. Geçtiğimiz Mayıs ayında da Söke İşletme Fakültesi bisiklet topluluğu ile Söke’nin tarihi Kemalpaşa Mahallesine yapılan tur ve Söke şehir turu ile üniversite gençliğinde kent kimliği ve sporun önemi konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan bir etkinlik düzenlemişti. Dekan v. Prof. Dr. Fatma Neval Genç, Söke’ye, fakülteye gelen üniversite öğrencilerini eğitim–öğretim yanında spor, doğa ve kent ile benzer etkinlikler çerçevesinde buluşturacaklarını ifade etti. Bisikletler fakülte idari personeli ile 2017 yılında Söke İşletme Fakültesini tercih eden birinci sınıf öğrencileri arasından en yüksek puanla bölümlerine yerleştirilen ilk üç öğrenci baz alınarak her bölümün örgün ve ikinci öğretim öğrencelerine verildi.   
Eki
9
ADÜ Söke İşletme Fakültesi Kütüphanesi Kurmakta olduğumuz ADÜ Söke İşletme Fakültesi Kütüphanesi için kitap bağışlarınızı beklemekteyiz.  
Eyl
27
SÖKEV'den ADÜ'ye ziyaret  Söke Eğitim Vakfı (SÖKEV) tarafından Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)’ye ziyaret gerçekleşti.    
Eyl
26
Her Yerde Herkes İçin Satranç Etkinliği ADÜ Söke İşletme Fakültesi Satranç Topluluğumuz Söke Kaymakamlığının Bağarası'nda düzenlediği Her yerde herkes için Satranç etkinliğine katıldı.     
May
12
Söke İşletme Fakültesi Bisiklet Topluluğunun İlk Etkinliği-Kemal Paşa Mahallesi ve Söke Turu Söke İşletme Fakültesi Bisiklet Topluluğunun İlk Etkinliği-Kemal Paşa Mahallesi ve Söke Turu